» » ДІЯЛЬНІСТЬ НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

ДІЯЛЬНІСТЬ НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

Автор: admin 8-11-2017, 10:31
У селі Боярка, коли надворі тріщали люті морози, завивала хурделиця, насипало дуже багато снігу, у багатодітній родині Миколи і Ярослави Артеменків на світ з'явилася білявка з блакитними очима, якій батьки дали ім'я Лариса. Росла дівчинка допитливою, розумною дівчинкою, дуже роботящою. Батько Микола працював у колгоспі економістом, а мама Ярослава — фармацевтом. Промайнуло дитинство, Лариса закінчила школу у рідному селі. Потім вступила на навчання у Чигиринський технікум за спеціальністю економіст. Успішно його закінчила і за направленням працювала у колгоспі "Промінь" с. Писарівка. Тут зустріла свою долю, свого судженого — Сашка. Невдовзі одружилися. У селі Писарівка, як молодим спеціалістам, їм виділили будинок. Жили, господарювали, тримали господарство. Не зогляділися, як синок-первісток виріс, зараз працює в Києві, в поліції. Його назвали Андрієм, адже народився саме на свято. Своїм характером та статурою дуже схожий на батька. Сім'я Ляшенків ще має доньку Діану, яка схожа на свою маму Ларису Миколаївну. Вона навчається в Умані в педагогічному інституті.
Уже більше 10 років родина Ляшенків проживає у Лисянці, купили будинок, все перебудували на свій лад. Це дуже порядні й відповідальні люди. За яку роботу не візьмуться — виконують її добросовісно. Лариса Миколаївна тривалий час працює бухгалтером у Писарівському ПП "Калиновий край".
За хороше ставлення до людей і відповідальність писарівчани обрали її депутатом районної ради. Вона з честю виконує свої депутатські обов'язки, бере активну участь у громадському житті села. Жодні урочистості, які проходять в селі, не відбуваються без її участі. Дуже хороша господиня, пече смачні торти. За кошти депутатського фонду вона оновила у Писарівському будинку культури матеріальну базу —придбала сучасні й комфортні стільці. За її сприяння і за кошти народного депутата Валентина Миколайовича Ничипоренка було проведено вуличне освітлення. Жителі села Писарівка дякують депутату Ларисі Миколаївні Ляшенко за турботу про своїх виборців. І хочеться, щоб таких людей було більше.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Погода в Лисянці