» » ТЕПЛОТОЮ ДУШЕВНОЮ БУЛА ПРОНИЗАНА ЗУСТРІЧ ЮВІЛЯРІВ

ТЕПЛОТОЮ ДУШЕВНОЮ БУЛА ПРОНИЗАНА ЗУСТРІЧ ЮВІЛЯРІВ

Автор: admin 7-11-2017, 11:47
Yes

Наприкінці жовтня за сприяння керівництва району та за ініціативи ветеранської організації селища, зокрема її голови Галини Олександрівни Славінської, була утворена Спілка дітей війни. Напередодні 73-ої річниці з Дня вигнання нацистів з України відбулась зустріч керівництва з ветеранами та дітьми війни, які цього року святкували або святкуватимуть свій 80-річний ювілей (1937 року народження). На зустрічі були присутні голова районної ради Ярослав Попко, заступник голови райдержадміністрації Олександр Дубовий, селищний голова Олександр Короленко, голова районної організації ветеранів Анатолій Мовчан, помічник народного депутата України В. Ничипоренка Галина Шпак. Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Дубовий подякував ветеранам за їхній ратний і трудовий подвиг, за те, що стали взірцем для наслідування наступним поколінням. Ще довгих років життя при здоров'ї побажав він ювілярам. Також подякував голові первинної організації ветеранів війни та праці Лисянки Галині Славінській, яка доклала багато зусиль для організації та проведення свята, за її активну громадську позицію, закликав до подальшої співпраці.
Yes

Здоров'я на довгі роки, уваги від рідних і близьких, бадьорого настрою, мирного неба, родинного затишку та благополуччя побажав ювілярам голова районної ради Ярослав Попко. Він також висловив вдячність ветеранам за те, що, не зважаючи на важкі, голодні роки, дитинство, опалене війною, ювіляри вистояли, відбудовували країну, дали життя дітям і внукам, і сьогодні діляться своєю життєвою мудрістю з нами. Щоб підняти настрій учасникам зібрання та з нагоди прекрасного 80-го дня народження, голова районної ради подарував ювілярам чудові осінні квіти.
За розвинену інфраструктуру, за всі ті блага, якими ми сьогодні користуємося, подякував ветеранам селищний голова Олександр Короленко. Ювілярам він побажав діждати 100-річного ювілею. Спогадами зі свого дитинства поділився голова районної організації ветеранів Олександр Мовчан. Про бідність, важке дитинство і тяжку працю була його розповідь. Та, не зважаючи на труднощі, життя нинішніх ювілярів було насиченим та цікавим, сповненим людської доброти та дружби, — наголосив він. Вітання присутнім та найкращі побажання від Валентина Ничипоренка висловила помічник депутата Галина Шпак.
Зустріч проходила в невимушеній теплій атмосфері: у чудовому залі за святково накритим столом, з чаєм та печивом. Вокальний колектив ветеранської первинної організації "Джерело" подарував присутнім пісенні вітання. У колі друзів діти війни згадували свою молодість повоєнного часу та роки відбудови країни. На зустрічі було обрано головою Спілки дітей війни Світлану Носенко, яка теж привітала учасників зібрання та зворушила всіх до глибини душі своєю авторською поезією.
Всі присутні ветерани були в піднесеному настрої, хоч іноді, згадуючи своє життя, з очей ювілярів скочувалася скупа сльоза, та все ж у кінці свята подякували за увагу, яку їм приділяють, і за організоване незабутнє свято.