» » У МОЛОДИХ ЛІКАРІВ ЛИСЯНЩИНИ — НОВОСІЛЛЯ

У МОЛОДИХ ЛІКАРІВ ЛИСЯНЩИНИ — НОВОСІЛЛЯ

Автор: admin 16-11-2017, 15:01
Yes

Нещодавно голова районної ради Я. А. Попко та голова райдержадміністрації В. М. Павличук побували в Лисянській центральній районній лікарні та зустрілись із керівництвом та працівниками закладу охорони здоров'я. Урочисто керівники району вручили ключі від службової квартири подружжю молодих медиків: хірургу Андрію Йосиповичу Сінчуку та педіатру Альоні Миколаївні Касьяненко. У вітальному слові Ярослав Андрійович наголосив, що для влади району лишається першочерговим завданням забезпечувати комфортні умови проживання для спеціалістів охорони здоров'я, яких так бракує в нашій райлікарні. Адже не секрет, що 60 відсотків лікарів — пенсійного віку, потрібно вже зараз дбати, щоб було кому передавати свої практичні знання досвідченим медикам.
Головний лікар О. В. Ніколюк щиро подякував керівникам району за сприяння у виділенні коштів для реконструкції частини приміщення райлікарні під службове житло, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.
Ще одну приємну місію у Лисянській ЦРЛ виконали керманичі району — вручили грамоту районної ради, квіти та подарунок медсестрі терапевтичного відділення, переможниці районного, обласного й дипломантці ХІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "Ескулап-професіонал 2017" В. М. Сербін. Було відзначено, що Вікторія Миколаївна має багато талантів, вона не лише професіонал своєї справи, а й чудово грає на акордеоні. Побажали їй подальших успіхів та усіляких благ.