» » НАПЕРЕКІР УСЬОМУ…

НАПЕРЕКІР УСЬОМУ…

Автор: admin 11-05-2017, 08:15

Ще зовсім недавно вони боронили незалежність і суверенність зі зброєю в руках, а тепер зустрілися на футбольному полі. Наперекір війні й незгодам, пам’ятаючи про загиблих у боях нинішніх і в тих, що відгриміли 72 роки тому, зібралися у Звенигородці на футбольний турнір демобілізовані ветерани АТО з Лисянського, Катеринопільського, Тальнівського та Звенигородського районів.
Вишикувавшись перед початком змагань, учасники та усі присутні хвилиною мовчання пом’янули загиблих земляків. З особливою увагою та шаною прийняли напутнє слово ветерана Збройних сил України, учасника бойових дій, кавалера орденів «Червоної Зірки» та «Знак Пошани», полковника запасу Михайла Голованя. А потім на футбольному майданчику спортивного ліцею, де проходили змагання, було всього: й радості перемог, і гіркоти поразки, й азарту та вихлюпнутих емоцій. І хоч хлопці не демонстрували високої спортивної майстерності, але від того гра не була менш цікавою, бо ж брак футбольного досвіду гравці цілком компенсували завзяттям.
Кубок турніру дістався тальнівчанам. Другими в загальному заліку стали учасники бойових дій з Лисянського району (склад команди: Юрій Покотило, Володимир Бесараб, Анатолій Бесараб, Олег Зарудняк, Володимир Резніченко, Ігор Магура, Володимир Пантілєєнко, Іван Маценко, Віктор Онищук); третіми — зі Звенигородського, а катеринопільчани, відповідно, четвертими. Та кожному з учасників турніру голова районної ради Володимир Кучер разом з депутатом обласної ради Олексієм Озірним вручив відзнаку, адже змагання все ж не мали на меті виявити найкращого, а лиш зібратися у дружньому колі, поспілкуватися й дати можливість вчорашнім воякам відпочити душею. Отримали відзнаки й керівники районів, які супроводжували команди. Це голова Лисянської райради Ярослав Попко, голови Тальнівських райради і райдержадміністрації Валентина Любомська та Василь Клименко, голова Катеринопільської райради (а до всього й капітан футбольної команди, офіцер ЗСУ та учасник турніру) Віталій Верета. А голові Звенигородської районної ради Володимиру Кучеру, як ініціатору й організатору турніру, дісталася щира вдячність усіх учасників за гарно, а головне вдало організований захід. Його ініціатива припала всім до душі й учасники ще під час змагань домовилися, що наступний турнір відбудеться вдома у команди-переможниці.