» » НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Автор: admin 6-05-2017, 08:22

Наприкінці минулого робочого тижня відбулася п’ятнадцята позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Я. А. Попко. У ході пленарного засідання було розглянуто дев’ять питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на постійних комісіях та президії.
Традиційно народні обранці вносили зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2017 рік» та до Програми економічного і соціального розвитку Лисянського району. Зокрема, депутати прийняли рішення виділяти з початку 2017 року кожному контрактнику, який підписав чи підпише контракт на службу в Збройних силах України по 10 тисяч гривень одноразової допомоги. Також, розуміючи, що турбота про здоров’я жителів району є першочергова і пріоритетна – депутати виділили додатково 200 тисяч гривень для придбання медичного обладнання, а ще проголосували за надання коштів на придбання трьох автоматичних пральних машин Лисянській ЦРЛ.
Є й приємна новина для вчителів, які дістаються до навчальних закладів за власний кошт – відтепер затверджений Порядок та умови забезпечення пільгового проїзду педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, депутати проявили одностайність у вирішенні цієї проблеми, яка тривалий час відкладалася в довгий ящик.
На сесію було запрошено начальника філії Звенигородської дорожно-експлуатаційної дільниці О. Г. Бондарчука. В ході пленарного засідання депутати задавали Олександру Григоровичу чимало запитань стосовно стану доріг у Лисянському районі, звучало багато й нарікань. 670 тисяч гривень вже виділено на ремонт дорожнього покриття з сільських бюджетів, і це тільки початок… Представники громад воліють знати, як використовуються бюджетні кошти й чому зволікають з проведенням ямкових робіт на під’їзних автошляхах до більшості сіл, не достатньо оперативно здійснюється й ремонт вулиць в населених пунктах району. Начальник Звенигородської ДЕД пообіцяв активізувати роботу ввіреної служби й виконати заплановані ремонтні роботи в стислі строки.