» » ЖИТТЄВІ ГОРИЗОНТИ ВОЛОДИМИРА ПОГОРІЛОГО

ЖИТТЄВІ ГОРИЗОНТИ ВОЛОДИМИРА ПОГОРІЛОГО

Автор: admin 11-05-2017, 09:26

Підприємець і фермер з Почапинець Володимир Погорілий з тієї когорти людей, які за що б не взялися, все у них виходить якнайкраще. Бо мають непереборне бажання добиватися поставленої мети і неодмінно досягають високих результатів у справі, якій себе присвятили.
Володимир Григорович народився в селі Семенівка, закінчив технікум лісового господарства. Однак доля привела його у Почапинці і змусила залишити ліс, де він працював за спеціальністю. Як виявилося, чоловікові судилися інші життєві горизонти.
— Сьогодні я займаюся підприємницькою діяльністю, маю власне фермерське господарство, — розповідає він. — Обробляємо 140 гектарів землі, вирощуємо зернові культури, утримуємо свиноферму, вівці, птицю. Є також пилорама, звідки напряму відправляємо дошки нашим замовникам у Польщі і Литві. З відходів деревини виготовляємо пелети для популярних нині гідролізних котлів.
Пелети з тирси швидко знайшли своїх покупців в районі і за його межами. І в такому, відносно дешевому, альтернативному паливному матеріалі, потреба зростатиме. І Володимир Погорілий налаштований розширювати їх виробництво. А в найближчих його планах — влаштування сімейного відпочинку земляків і гостей Лисянщини на ставку. В наметах, з рибалкою і юшкою.
Слід також згадати і про ще одну грань підприємницького таланту Погорілого — він з дружиною відкрив у селі кафе, де почапинчани залюбки проводять свій вільний час, справляють весілля, дні народження, поминки.
Володимир Григорович створив робочі місця для 34 своїх односельців, допомагає місцевій громаді коштами, матеріалами, послугами. І саме йому жителі села довірили представляти свої інтереси в Лисянській районній раді.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Погода в Лисянці