» » «ПОСИЛКА УСПІХУ» ДІСТАЛАСЯ ТРЬОХ ШКІЛ НАШОГО РАЙОНУ

«ПОСИЛКА УСПІХУ» ДІСТАЛАСЯ ТРЬОХ ШКІЛ НАШОГО РАЙОНУ

Автор: admin 21-11-2017, 08:10
Yes


У кожної дитини є заповітні мрії. І завдання дорослих – допомогти їм реалізуватися. Володимир Кличко разом зі своїм фондом Klitschko Foundation наближає дитячі мрії до здійснення, а також пропагує здоровий спосіб життя серед дітей та молоді. Klitschko Foundation уже вшосте надсилає «Посилку успіху» зі спортивним інвентарем в українські міста і села. Цього разу у конкурсі змагалися 509 шкіл та спортивних секцій зі всієї України. За умовами конкурсу було потрібно: заповнити анкету, зняти оригінальне відео тренування та надіслати на електронну адресу фонду Кличка. За сприяння Лисянської районної ради участь у конкурсі взяли 10 шкіл нашого району. Результат перевершив усі сподівання: з 50-ти шкіл України, які отримали посилки, перемогу здобули 4-ри школи Черкаської області – з яких 3 призери з нашого району. Це Бужанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Смільчинецький НВК та Хижинський НВК.

Ось як розповідає про участь у конкурсі педагог-організатор Бужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ольга Галкіна: «Колектив Бужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів бере активну участь в проектах Благодійної організації «Фонд Кличко» з 2014 року. У 2014 році Бровкіна Валерія подала заявку на відпочинок у «Школу успіху» і стала переможницею проекту. У 2015 році переможцем конкурсу стала Коваль Діана та була нагороджена за свої старання. Фонд проводить ще дуже багато різних конкурсів. Наша школа вже брала участь у конкурсах: «Посилка успіху та CAPAROL» , «Клич друзів – граймо разом» та інші. «Посилка успіху – 2017.2» - це вже 9 конкурс, в якому ми беремо участь, і перемогли. Отримали чудовий спортивний інвентар. Керуємось гаслом Фонду Кличка «Борись за свою мрію!». Варто відзначити, що перемога дісталася командною роботою учителя Олексія Анатолійовича Галкіна та школярів.


«Фортуна завжди на боці наполегливих, - каже директор Смільчинецького НВК Лариса Миколаївна Яковенко, - адже ми не вперше беремо участь у проектах, ініційованих Фондом братів Кличко, проте лише зараз можемо із впевненістю сказати; «Ура!!! Ми - переможці конкурсу «Посилка успіху-2017.2». Щоб отримати довгоочікуваний приз, ми відправили, відеоролик тренувань найспортивнішого 4 класу школи , який за підсумками минулого навчального року отримав почесне звання «Гордість школи». Щоб наш мультимедійний продукт став успішним і зміг претендувати на перемогу, доклали зусиль не тільки четвертокласники, а й їхній класний керівник Дзергун Наталія Миколаївна, учитель фізичної культури Корнієнко Сергій Якович та учитель інформатики Яковенко Анатолій Володимирович. Ця посилка - найкращий подарунок для всіх учнів. Це - стимул. Тепер ми ще впевненіше здобуватимемо перемоги.

Yes


«Ми дуже надіялися отримати «Посилку успіху», - каже директор Синицька Тетяна Валеріївна, - адже наші діти дуже активні, у них дуже багато перемог. Зокрема, друге призове місце команда НВК у 2016-2017 посіла на футбольному турнірі на приз депутата обласної ради Олександра Івановича Вельбівця. Згодом ми вибороли І місце з міні-футболу серед юнаків у заліку ХХІІІ районних комплексних ігор, де наші учні показали неперевершену гру й найкращі результати. А ще були призові місця з баскетболу, волейболу, настільного тенісу. Учні нашої школи здобули ще багато індивідуальних перемог з настільного тенісу, шахів, шашок. І це все із загальною кількістю дітей — 44. За участь в даному конкурсі хотілося б відзначити не тільки учнів, а й педагога організатора Аллу Стадник. Я вважаю, що це - наша спільна перемога.

Yes


З цією надзвичайною подією, привітати, а також вручити «Посилку успіху» до шкіл-переможців завітали голова районної ради Ярослав Андрійович Попко та головний спеціаліст районної ради Людмила Валеріївна Самелюк. Ярослав Андрійович відзначив, що його переповнює гордість за те, що наш район гідно представив область у цьому конкурсі, отримавши аж три призових місця. Побажав учням та вчителям не зупинятися на досягнутому, підкорювати вершини, вести здоровий спосіб життя та здобувати нові перемогами.