» » СЕЛО ОНОВЛЮЄТЬСЯ, СЕЛО ЖИВЕ!

СЕЛО ОНОВЛЮЄТЬСЯ, СЕЛО ЖИВЕ!

Автор: admin 1-12-2017, 10:58
Yes

В єдності, кажуть люди, сила. Тож завдяки зусиллям фермерського господарства "Бондарчукове", керівник Бондарчук Володимир Васильович, ТОВ "Діалог", директор Невмиваний Віктор Васильович, та сільського голови Жуваки Володимира Петровича і простих сільських трудівників живе наше село Ріпки. Так, не виживає, як багато інших на нашій Україні, а живе повноцінним життям. Тільки за останні роки в селі виросли новобудови: медпункт з житлом для медпрацівників за сприяння Бондарчука В. В., церква — за сприяння Невмиваного В. В. Крім того, в школі замінено всі вікна на енергозберігаючі склопакети, зроблено євроремонт правого крила: дві класні кімнати та повністю реконструйовано шкільну їдальню; замінено старі батареї парового опалення на сучасні, відремонтовано котельню, обгороджено сільське кладовище, побудовано каплицю та реставровано пам'ятник Невідомому солдату.
Ввійшло в традицію роботи сільського голови Жуваки В. П. щорічне озеленення села, пам'ятних місць та значущих об'єктів. В цьому йому допомагають учні Ріпківської ЗОШ І-ІІ ступенів. При в'їзді та виїзді із села встановлено іменні знаки. Особливе спасибі за щорічний ремонт доріг, а жителі вулиці Бориса Нікіфорова дуже вдячні за капітальний ремонт дороги по їхній вулиці.
У господарствах села будуються сушарки, ферми для розвитку тваринництва, створено нові робочі місця. Гордиться село своїми депутатами районної ради Невмиваним В. В. та Бондарчуком В. В. Не стоять осторонь роботи в господарствах вчителі та учні місцевої школи. Щорічно допомагають фермерському господарству "Бондарчукове" в осінньому зборі овочів, за що нагороджуються екскурсійними поїздками до різних міст Черкащини. Я вважаю, що такі села, як Ріпки, мають право на життя.