» » ВИНОГРАДСЬКА ШКОЛА ГОТУЄТЬСЯ СТАТИ ОПОРНОЮ

ВИНОГРАДСЬКА ШКОЛА ГОТУЄТЬСЯ СТАТИ ОПОРНОЮ

Автор: admin 1-12-2017, 11:01
Yes

Виноградський НВК, який визначено в районі як один з опорних навчальних закладів, за останні два неповних місяці змінився до невпізнання. Це, мабуть, один з небагатьох сьогодні позитивних прикладів, коли вчителі, батьки, районна влада, сільська громада і меценати об'єднали свої зусилля задля спільної мети — переходу закладу на якісно новий рівень освіти. І, як зауважила його директор Тетяна Харенко, дрібниць тут не повинно бути. Сучасний ремонт класів і коридорів, енергозберігаючі технології, мультимедійні комплекси — це те, без чого сьогодні важко уявити школу. Процес змін, які тут відбуваються, побачив на власні очі і заступник голови районної ради Олександр Галушка, відзначивши ефективність вкладення бюджетних коштів. Слід сказати, що рішенням сесії районної ради Виноградському НВК було виділено на заміну віконних блоків 400 тис. грн., і 125 тис. грн. — з сільського бюджету. Але під час проходження тендерної процедури один з підрядників зголосився виконати роботу за нижчу ціну. Зекономлені 120 тис. грн. були спрямовані на реконструкцію котелень Чаплинського і Боярського НВК.
— Ми, завдяки підтримці і допомозі районної ради, сільського голови Миколи Анатолійовича Демерзи, народного депутата Валентина Миколайовича Ничипоренка, СОК "Відродження", отримали ніби друге дихання, — говорить Тетяна Олександрівна. — Замінили 57 вікон і 5 дверей, оновили систему опалення, побілили, пофарбували навіть там, де роками не доходили руки. Нарешті діти можуть збиратися у просторому, теплому приміщенні актового залу, яке 20 років перебувало в "замороженому" стані. Ми вдячні за якісну роботу бригаді будівельників у складі Віктора Гаценюка, Володимира Метельського, Сергія Мілецького, Андрія Гонова.
А завгосп школи Володимир Чурпіта, який був одним з організаторів і активним учасником ремонтних робіт, відзначив старанність своїх підлеглих техпрацівників — Наталії Козки, Валентини Ведмідь, Катерини Козачук, Надії Бондарчук, Таміли Кучеренко та Володимира Козки