» » ЛИСЯНЩИНА З БЮДЖЕТОМ

ЛИСЯНЩИНА З БЮДЖЕТОМ

Yes


Під головуванням заступника голови районної ради О. С. Галушки відбулася 23 позачергова сесія, на якій й було прийнято районний бюджет на 2018 рік. Так, він загалом більший на 12% за цьогорічний й складає більше 217 млн. грн, водночас дефіцит на сьогоднішній день складає близько 15 мільйонів гривень. Після розподілу залишку й залучення субвенцій сільських рад ця сума скоротиться щонайменше втричі. Доповідач начальник фінансового управління Д. М. Олійник підсумував, що за умови економії бюджетних коштів й використання всіх можливостей наповнення бюджету вдасться втримати всі галузі. Також Дмитро Миколайович подякував сільським головам та депутатам за сприяння й виділення субвенцій.
На сесії затвердили програму економічного і соціального розвитку Лисянського району на 2018 рік, яка охоплює комплексний розвиток всіх галузей. Також прийняли програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Лисянському районі на 2018-2020 роки. У ході розгляду цього питання звучало багато нарікань від депутатів районної ради стосовно цьогорічного ямкового ремонту, мовляв латали тільки великі ями. Першопричиною руйнації дорожнього покриття називали перевантаження багатотоннажних автомобілів. Вирішили надалі доскіпливо контролювати проведення ремонтних робіт на автошляхах й розраховуватися лише після якісного їх виконання й за погодженням районної ради.
Розглядалося питання про створення фонду депутата районної ради сьомого скликання та затвердження порядку використання коштів депутатського фонду у 2018 році. На ці потреби виділяється, як і нинішнього року, 600 тисяч гривень.
Одним з найскладніших у прийнятті рішення для народних обранців на сесії стало питання про створення комунального некомерційного підприємства "Лисянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги". Це вже третя, і, як виявилося, остаточна спроба такого створення, адже подальше зволікання позбавило б можливості фінансування галузі медицини. Звісно, не всі депутати погоджувалися підтримати створення такого центру, хоч і повідомлялося, що переважна більшість районів вже пішли цим шляхом. Присутні в залі висловлювали сумніви, що після впровадження анонсованої реформи жителям району стануть медичні послуги доступнішими.
Також на сесії було зачитано звіт тимчасової комісії районної ради з перевірки виконання робіт з капітального ремонту Лисянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія".


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Погода в Лисянці