» » Свято весняної надії

Свято весняної надії

Автор: admin 4-03-2016, 17:49

Міжнародний жіночий день залишається улюбленим святом нашого народу. І це ще раз засвідчили урочистості в районному будинку культури, які відбулися минулої п'ятниці, коли в залі, як кажуть, яблуку ніде було впасти. Жінці, матері, коханій, сестрі, доньці були присвячені найкращі слова, найдушевніші пісні.
З вітальним словом виступили : голова районної ради Ярослав Попко, голова обласної ради Олександр Вельбівець, заступник голови райдержадміністрації Олександр Дубовий, селищний голова Олександр Короленко, вітаючи жіноцтво Лисянщини, згадали про випробування, які сьогодні, в час неоголошеної війни, випали на долю наших жінок. Багато з них стали волонтерками, опікуються переселенцями, дітьми, допомагають чим можуть солдатам на передовій. Вони побажали їм щастя, світлої весняної надії, добра, успіхів та нагородили активістів Почесними грамотами.
Порадували цього дня учасників свята жінки та дівчата і своїми талантами, виконуючи пісні і танці, а також — лисянські майстрині, демонструючи свої вироби на виставці вишивок.