» » ВДЯЧНІ ДЕПУТАТАМ РАЙОННОЇ РАДИ

ВДЯЧНІ ДЕПУТАТАМ РАЙОННОЇ РАДИ

Автор: admin 2-02-2018, 14:37
YesНапередодні нового року я в черговий раз звернувся у Виноградську дільничну лікарню, щоб виписати безкоштовні ліки згідно програми Уряду для хворих з гіпертонічною хворобою. Зробивши ЕКГ та аналізи я чекав своєї черги, але в цей час в лікарню прийшли привітати працівників і хворих з Новим роком та Різдвом Христовим учасники ансамблю "Вишиванка" з сільським головою Демерзою М. А. Вони побажали колективу медичних працівників успіхів у праці та швидкого одужання хворим.
Головний лікар Шевченко Микола Трохимович подякував діду Морозу та Снігурочці та особисто привітав присутніх зі святами і побажав усім здоров'я та миру у державі. У бесіді з Миколою Трохимовичем, який є депутатом районної ради я був інформований про те, що депутати від населених пунктів, які обслуговує дільнична лікарня, роблять все, щоб зберегти даний медичний заклад, адже в своїй передвиборчій програмі вони обіцяли це виборцям. Свої депутатські кошти, а це близько 80 тис. грн., цей рік вони спрямували на заміну старих вікон пластиковими.
Хочеться щиро подякувати депутатам районної ради: Пухиру О. О., Проценку А. М., Бондарчуку В. В., Недзельському Б. В.,Невмиваному В. В. за їхню допомогу та виконання передвиборчих обіцянок. В приміщенні лікарні чисто, тепло і затишно.
А ще громадяни села вдячні депутату Шевченку Миколі Трохимовичу, який спрямував кошти депутатського фонду на будівництво автобусної зупинки при в"їзді в с. Виноград по вул. Гагаріна.