» » Минулої середи відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Минулої середи відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Автор: admin 28-03-2016, 16:24


Минулої середи відбулося засідання колегії райдержадміністрації. У ньому взяли участь голова районної ради Я. А. Попко, заступник голови райдержадміністрації О. В. Дубовий, голова громадської ради Н. І. Бровченко, начальник управління агропромислового розвитку В. Г. Грабовий, начальник Лисянського відділення Звенигородського ОДПІ Ю. В. Корнієнко, начальник Лисянського відділу поліції О. С. Бугаєнко, начальник Лисянського районного відділу прокуратури О. М. Іщенко, а також сільські, селищний голови, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.
Про стан виконання бюджету та підсумки соціально-економічного розвитку району за минулий рік доповіла начальник управління економіки райдержадміністрації Лідія Михайлівна Марценюк.
— Аналізуючи процеси, які відбулися в усіх сферах життєдіяльності району за звітний період, — сказала вона, — слід відмітити, що ситуація у районі склалася непроста, але контрольована. Зокрема, відновилося виробництво на ПАТ "Дашуківські бентоніти". За 2015 рік обсяг реалізації промислової продукції зріс на 2 мільйони 338 тисяч гривень, що становить 107,2 відсотка до відповідного періоду 2014 року; ліквідовано заборгованість з заробітної плати по ПАТ "Дашуківські бентоніти" в сумі 994,6 тисячі гривень. У 2015 році район посів третє місце в області по збору зернових. Всього було вирощено і зібрано 107, 9 тисячі тонн зернових та зернобобових культур, урожайність склала 58 центнерів з гектара. Станом на 1 січня 2015 року зросла чисельність поголів'я корів на 52 голови (ПСП "Рось" і ГТРАТ "Ранок"). Валовий надій молока зріс на 26,8 відсотка і становить 63374 центнери. Надій молока у розрахунку на одну корову становить 6513 кілограмів. Середній розмір пенсій жителів району становить одна тисяча 448 гривень, що в порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 109,45 гривень, або на 8,3 відсотка.
Щодо виконання районного бюджету, ситуація є наступною. Хоча у районі є ряд проблемних сільських бюджетів та за звітний період жодного разу не було допущено невиконання планових завдань з бюджетного наповнення. Упродовж 2015 року до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 68 млн. 143,1 тис грн. при плановому завданні 60 млн. 873,6 тис грн., що складає 111,9 відсотка. До місцевих бюджетів району мобілізовано всього (без врахування трансфертів) 45 мільйонів 841 тисяч гривень, що складає 114,3 відсотка. Рівень виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів (без трансфертів) склав 128 відсотків до затверджених органами місцевого самоврядування річних показників.
З питання про заходи щодо забезпечення правопорядку та попередження правопорушень в Лисянському районі проінформував начальник Лисянського відділу поліції Олег Сергійович Бугаєнко. Він розповів, що у зв'язку з реформуванням була скорочена кількість працівників, що значно ускладнює роботу поліції. Через це необхідно вводити в роботу новітню техніку відеоспостереження, яка допомагатиме відслідковувати правопорушників. За минулий рік значно збільшилася кількість телефонних шахраїв, проте дуже проблематичним є розкриття таких злочинів, через те, що телефонні сім-карти в нашій країні не прикріплені до паспортних даних. Також Олег Сергійович наголосив на активізації роботи громадських формувань, посилення профілактичної роботи серед молоді та населення.
Під час колегії Боярський сільський голова Олександр Іванович Дудник проаналізував роботу виконавчого комітету Боярської сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері соціально-економічного розвитку територій. Він розповів про досягнення та проблеми громади.
На перевагах військової служби за контрактом наголосив військовий комісар Лисянського військового комісаріату Сергій Вікторович Капилюшний. Це, зокрема, і висока заробітна плата в умовах безробіття, і забезпечення одягом, безоплатне харчування, медична допомога, виплати на оздоровлення та ін. Дуже важливо, підкреслив він, в найкоротші терміни мотивувати населення для проходження контрактної служби, бо від цього залежатиме, настільки швидко повернуться уже мобілізовані воїни із зони АТО.
Розглядались також інші питання. За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Погода в Лисянці