» » ДЕНЬ ПРИКОРДОННИКА В ЛИСЯНЦІ

ДЕНЬ ПРИКОРДОННИКА В ЛИСЯНЦІ

Автор: admin 30-05-2017, 08:12


28 травня мешканці Лисянщини вже традиційно відзначали свято Дня прикордонника України. Цей День є символом вшанування славних традицій героїзму, мужності і самовідданості у службі багатьох поколінь охоронців кордонів нашої Батьківщини. Зібралися прикордонники різних поколінь, керівники району та селища, громадськість біля пам’ятника над Тікичем, який встановлено на честь прикордонників нашого краю. За доброю традицією цього дня массовою колоною пройшли зеленокашкетівці з рідними та друзями ходою центральною площею Лисянки,святкового настрою додавали марші духового оркестру у виконанні працівників музичної школи. Вдивляючись в обличчя учасників ходи в одностроях бачив прикордонників, які несли службу на кордонах колишнього СРСР, і тих, хто боронив межі вже незалежної України. Присутні вшанували хвилиною мовчання наших земляків, які за свій народ, за Батьківщину віддали життя на сході України.

Голова районної ради Я. А. Попко, голова райдержадміністрації В. М. Павличук, та селищний голова О. Ф. Короленко привітали присутніх зі святом, вручили похвальні грамоти та подяки прикордонникам-учасникам АТО, громадським активістам-прикордонникам. До підніжжя пам'ятника учасники заходу поклали квіти. Після урочистої частини відбувся чудовий тематичний концерт. Пісні про кордон, про заставу, про любов до України, вірші краяли серце, спонукали усвідомлювати, яке це свята справа – боронити рубежі Батьківщини.
Як справедливо було відмічено на урочистостях – День прикордонника на Лисянщині дійсно стало всенародним святом, громадськість охоче бере участь в ході, залюбки проводить час разом з прикордонниками, вшановує їх доблесть. Й це добре, адже патріотизм, активна життєва позиція – ці риси притаманні захисникам рубежів. 28 травня зеленокашкетівці збираються разом, щоб згадати роки служби, зустрітися з побратимами, поспілкуватися, вшанувати тих, кого вже нема серед нас. А ще такі зустрічі є прикладом для молодого покоління, в руках якого буде наше завтра, розбудова й захист України.