» » Відбулася шоста сесія Лисянської районної ради VII скликання

Відбулася шоста сесія Лисянської районної ради VII скликання

Автор: admin 31-03-2016, 15:05

30 березня 2016 року відбулось засідання шостої сесії Лисянської районної ради VII скликання. Відкрив та провів сесію голова Лисянської районної ради Ярослав Попко. На сесії були присутні: голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, заступник голови Лисянської райдержадміністрації Олександр Дубовий, депутат Черкаської обласної ради Володимир Павличук, помічник народного депутата України Валентина Ничипоренка, Андрій Богацький, представники організацій, установ та підприємств району, селищний та сільські голови, представники правоохоронних органів і засобів масової інформації.
Загалом депутати роглянули 24 питання порядку денного. Традиційно обговорювались питання внесення змін до бюджету, комунальної власності тощо.
Значну увагу депутати районної ради приділили обговоренню та затвердженню низки районних програм, а саме: розвитку паліативної допомоги на 2016-2018 роки, програму профілактики злочинності в Лисянському районі на 2016-2020 р.р., програму розвитку фізичної культури і спорту в Лисянському районі на 2016-2020 р.р., програму оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2016-2020 р.р.
Депутати районної ради, заслухали інформацію керівника Звенигородської місцевої прокуратури Дмитра Пархоменка, про результати діяльності прокуратури на території Лисянського району впродовж 2015 року.
В ході роботи пленарного засідання розглянули і схвалили звернення депутатів Лисянської районної ради до Верховної Ради України щодо звільнення Надії Савченко та всіх політичних в’язнів і військовополонених громадян України, які знаходяться в тюрмах та СІЗО Російської Федерації та звернення до Верховної Ради України про не підтримання змін до Конституції України, які стосуються особливого статусу Донбасу.
Це пленарне засідання, вперше проводилося у відповідності до прийнятих змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», щодо поіменного голосування депутатів місцевих рад.