» » 5 квітня 2016 року голова Лисянської районної ради Попко Я.А. провів семінар-нараду для секретарів селищної, сільських рад Лисянського району.

5 квітня 2016 року голова Лисянської районної ради Попко Я.А. провів семінар-нараду для секретарів селищної, сільських рад Лисянського району.

Автор: admin 5-04-2016, 17:25


5 квітня 2016 року голова Лисянської районної ради Попко Я.А. провів семінар-нараду для секретарів селищної, сільських рад Лисянського району. Йшлося про здійснення виконавчими комітетами органів місцевого самоврядування повноважень по реєстрації місця проживання, роботу з документами, що підтверджують громадянство, створення реєстру територіальних громад, обмін відомостями між реєстрами територіальних громад та передачу інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» з 4 квітня нинішнього року змінюються правила та процедура здійснення реєстрації місця проживання особи. Так, з метою належного виконання Закону в частині передачі функцій з надання послуг від міграційної служби до органів місцевого самоврядування, нараду провели за участю завідувача Лисянського районного сектору Управління Державної міграційної служби Котенко Л.П., яка детально ознайомила присутніх із вказаною процедурою, відповіла на численні їх запитання.

В ході наради заслухали питання щодо порядку врегулювання конфлікту інтересів на службі в органах місцевого самоврядування. Інформувала учасників семінару заступник керуючого справами, начальник відділу з питань організаційного, правового забезпечення, кадрової роботи та контролю виконавчого апарату районної ради Козлова Г.П.