» » ВЕСЕЛКОВА ПОРА ДИТИНСТВА

ВЕСЕЛКОВА ПОРА ДИТИНСТВА

Автор: admin 6-06-2017, 14:53


У перший день теплого малинового літа традиційно відзначають Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Тому цього дня селище наповнилося дитячим щебетом та щирими посмішками, а в районному будинку культури проходив святковий концерт за сприяння районного будинку дитячої та юнацької творчості. Малеча та школярі зі всього району жартували, розповідали вірші, танцювали та веселилися. Надзвичайно вразила глядачів у залі «Екологічна агітбригада» Хижинського НВК, котра своєю виставою закликала присутніх любити та берегти природу.
З побажаннями здоров'я, миру, радості та щасливого дитинства звернулися до малюків та їх батьків голова районної ради Ярослав Андрійович Попко та голова районної державної адміністрації Володимир Миколайович Павличук.Насамкінець свята дітей пригостили безкоштовним солодким морозивом. Святкування ще раз нагадало нам, що дитинство – це чарівний, світлий і ні з чим незрівнянний світ, країна доброти, сміху і радості, безмежного і безтурботного щастя, звідки усі ми родом.