» » 12 квітня в селищі Лисянка відбувся семінар профспілкового активу районної організації профспілки працівників державних установ.

12 квітня в селищі Лисянка відбувся семінар профспілкового активу районної організації профспілки працівників державних установ.

Автор: admin 12-04-2016, 16:05


12 квітня в селищі Лисянка відбувся семінар профспілкового активу районної організації профспілки працівників державних установ. В роботі семінару взяли участь голова районної ради Ярослав Попко, голова райдержадміністрації Олександр Дубовий, заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Василь Олійник, сільські голови, секретарі місцевих рад, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації, спеціалісти з кадрових питань, голова районної організації профспілки працівників державних установ Жмурко В.Г.

Відкив семінар-навчання голова районної ради Попко Я.А.,який закцентував увагу прсутніх на активізацію співпраці профспілок з органами державної влади і місцевого самоврядування в питаннях соціального захисту працюючих та ведення тісного діалогу зі всіх питань діяльності та вирішення узгоджених дій, щодо покращення прийняття нормативно-правових документів на всих рівнях.Голова Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ Катерина Кучугурна поінформувала присутніх про VII з'їзд Федерації профспілок України та прийняті делегатами з'їзду постанови та резолюції, окреслила завдання первинних та територіальної організації по виконанню завдань працівників державних установ та VII з'їзду Федерації профспілок України. Розповіла про роботу Профспілки по відпрацюванню законів України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», ведення діалогу з Урядом щодо підвищення заробітних плат державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Ознайомила присутніх з роботою Федерації профспілок України і ЦК Профспілки працівників держустанов над проектом Генеральної угоди і проблемами по її прийнятті.

Про хід реформування інституту державної служби України розповів заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Василь Олійник. Надав відповіді на чисельні запитання присутніх щодо практичного застосування діючого законодавства та особливості очікуваних змін.

Про бухгалтерський облік в профспілкових організаціях у зв’язку з введенням нового Податкового кодексу України доповіла головний бухгалтер обласної організації профспілки Ірина Свергунова.

Юрій Березюк, завідувач відділу з питань організаційної роботи та соціального захисту, акцентував увагу присутніх над необхідністю вдосконалення соціального діалогу в трудових колективах і на рівні району, ролі колективних договорів і угод по соціально-економічному захисту працюючих. Окреслив завдання виборних органів районної та первинних організацій по збереженню профспілкового членства в період проведення реформ.

Голова Лисянської районної ради Ярослав Попко наголосив на актуальності питань внесених на розгляд семінару і важливості проведеного спільно з профспілками заходу.