» » ГОЛОВНЕ — ЖАГА ДО ПЕРЕМОГИ

ГОЛОВНЕ — ЖАГА ДО ПЕРЕМОГИ

Автор: admin 16-03-2018, 10:14
Yes

Неталановитих дітей не буває. Просто завдання дорослих — допомогти розкрити їм свої здібності. Серед завдань влади обов'язковим є підтримка підростаючого покоління у всіх хороших починаннях. Зважаючи на це, голова районної ради Я. А. Попко поставив завдання координатору районної ради із залучення інвестиційних проектів Л. В. Самелюк вишуковувати пропозиції різних донорських грантових організацій, аби представники Лисянщини мали можливість брати участь у різноманітних конкурсах. Тому усім навчальним закладам району була надіслана інформація про оголошення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Я — європеєць". З 23 навчальних закладів Лисянського району на пропозицію взяти участь у конкурсі відгукнулися лише п'ять: Лисянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1-гімназія", Лисянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Бужанська ЗОШ, Хижинський та Смільчинецький НВК.
20 лютого у Київському Навчально-науковому юридичному університеті Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Серце до серця" спільно з Міністерством культури України було організовано конкурс промов "Слово про Україну", присвячений Дню Соборності України. Основним його завданням є розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції; готовність брати участь у суспільному, культурному, та міжнародному житті країни, формування у молоді демократичних європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литви серед молодих учасників. Чотири учасники V Всеукраїнського конкурсу есе "Я — європеєць" з Лисянського району були запрошені на цей конкурс: Вдовиченко О., Сінецька А. (учні 9 та 11 класів Бужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Савінова Ю., Мазун Д. (учениці 11 класу Лисянського НВК).
Впродовж чотирьох годин безкомпромісних змагань конкурсанти з переважної більшості областей України виголошували промови та декламували вірші під музично-танцювальний супровід, а оцінювало їх таланти компетентне журі. Відрадно констатувати факт, що школярі Лисянщини гідно відстоювали честь району. Яскраве враження на присутніх справили креативні виступи та презентації бужанських школярів Олексія Вдовиченка (ІІ місце в конкурсі) та Анжели Сінецької, яка здобула перемогу в номінації "Найкраща презентація". Учениці Лисянського НВК Дарина Мазун та Юлія Савінова отримали дипломи за активну участь у творчому конкурсі "Слово про Україну", продемонструвавши високу духовність, моральність, шанобливе ставлення до національних надбань українського народу.
Конкурсанти з Лисянщини щиро вдячні своїм наставникам Т. М. Ковальській, Н. О. Проскурі, С. В. Савіновій, І. П. Андрієвській, Т. Б. Любчич, Т. І. Маценко, Л. В. Карпенко, А. В. Стадник за підготовку їх до творчих змагань.
У Бужанській школі за участю учнівських та педагогічних колективів навчального закладу відбувся творчий захід, на якому Олексій та Анжела ознайомили присутніх зі своїми роботами. За дорученням голови районної ради, координатор районної ради Л. В. Самелюк привітала переможців й вручила цінні подарунки (на знімку). Побажала школярам бути впевненими в своїх можливостях й брати участь у різноманітних конкурсах, здобувати перемоги й впевнено крокувати до поставленої мети. Численний учнівський загал гаряче аплодував талановитим представникам школи, побажав їм подальших звершень. Анжела Сінецька та Юлія Савінова незабаром візьмуть участь в заключному етапі конкурсу "Я — європеєць". Тож побажаймо їм перемоги!


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Погода в Лисянці