» » НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Автор: admin 16-03-2018, 10:16
Yes

Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці — один з основних принципів державної політики в галузі з охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві. 5 березня в залі засідань районної ради відбулось навчання та перевірка знань з питань охорони праці та безпеки сільських голів, працівників сільських рад, керівників організацій.
Перед учасниками навчання виступив голова районної ради Ярослав Андрійович Попко, який зазначив, що найоптимальніший шлях боротьби з нещасними випадками та професійними захворюваннями — попередження цих небезпек, навчання тому, як запобігати їх виникненню. Системне підвищення рівня знань не лише працівників, а всього населення з питань охорони праці — один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа виробничої безпеки та санітарії, необхідна умова удосконалення управління охороною праці і забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням і аваріям на виробництві.
Навчання проводив спеціаліст Черкаського навчального центру Микола Васильович Коробко. Він наголосив на посиленні контролю за станом охорони праці та трудовою дисципліною, забезпеченні дотримання посадовими особами та працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, забезпеченні відповідно до норм видачі спецодягу, засобів індивідуального захисту, миючих та знешкоджуючих засобів для працівників, не допущення до роботи осіб, які знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.
Учасники навчання ще раз пригадали інструкції з охорони праці та почерпнули багато нового, щоб організовувати безпечні умови роботи для своїх працівників.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Погода в Лисянці