» » Відбулася сьома позачергова сесія Лисянської районної ради VII скликання

Відбулася сьома позачергова сесія Лисянської районної ради VII скликання

Автор: admin 17-05-2016, 15:56


У вівторок відбулася сьома позачергова сесія районної ради, яку вів голова районної ради Я. А. Попко. Участь в сесії окрім депутатів взяв голова райдержадміністрації, депутат обласної ради В. М. Павличук, селищний та сільські голови, керівники підприємств та організацій, громадськість. Було прийнято програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Лисянському районі. Відмічалося, що загальна протяжність автомобільних доріг загального користування в районі становить 271 км., при цьому майже сто відсотків шляхів – з твердим покриттям. Аби все це утримувати в належному стані – потрібні значні інвестиції, планується ремонт доріг шляхом співфінансування з бюджетів різних рівнів

Також депутати прийняли програму із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Адже хто, як не держава має піклуватися про цю категорію громадян, дбати, аби вони стали повноцінними членами суспільства й мали змогу здобути освіту, створювати власні сім’ї, народжувати дітей, працювати. Ще народні обранці на сесії розглянули Стратегію регіонального розвитку Лисянського району на період до 2020 року, затвердили штатні розписи комунальних підприємств в зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати.

На завершення сесії було внесено зміни до районного бюджету на 2016 рік, виділили кошти вільного залишку: на оплату праці та нарахування освітянам і медикам; на придбання антирабічних вакцин; на проведення спортивних заходів Лисянською дитячо-юнацькою спортивною школою; на санацію дітей; на ремонт ліфта в Лисянській ЦРЛ; проведено перерозподіл субвенцій різних рівнів.