» » ПИСАРІВЧАН ЗАПРОШУЮТЬ ДО СТВОРЕННЯ БОЯРСЬКОЇ ОТГ

ПИСАРІВЧАН ЗАПРОШУЮТЬ ДО СТВОРЕННЯ БОЯРСЬКОЇ ОТГ

Автор: admin 18-04-2018, 19:45
Yes

Головним питанням, винесеним на загальні збори жителів Писарівки було, як і два роки тому, визначитися з подальшою долею громади. Тоді одноголосно прийняли рішення про входження Писарівки до майбутньої Лисянської ОТГ в надії, маючи підтримку економічно потужного партнера, вирішити нагальні проблеми і врятувати село від остаточного занепаду. Однак, не так сталося, як гадалося. Лисянська об'єднана територіальна громада так і не була створена, проблеми не зникли, а лише загострилися, у людей з'явилася невпевненість і байдужість. Село, де мешкає 174 жителі, з куцим бюджетом, нестачею питної води, відсутністю школи і дитсадка, опинилося на розпутті.
Напередодні зборів сільський голова Віталій Вергуляцький отримав листа від сусідньої боярської громади з пропозицією долучитися до створення Боярської ОТГ, у складі, як планується, цього села, як центру, та чаплинської, петрівсько-попівської, семенівської, дашуківської, писарівської громад. Зустрітися з писарівчанами приїхали представники Боярки — в. о. сільського голови Людмила Братко та директор школи Микола Демчук. Вони нагадали, що село Писарівка історично входило до об'єднаної боярської громади, з чотирьох, які існували на території Лисянщини. Та й зараз ці, близько розташовані один до одного села, з'єднані хорошою асфальтовою дорогою, тримають тісний зв'язок. Писарівські діти навчаються в Боярській ЗОШ, сюди їздять на роботу, в лікарню. Тут, до речі, прийматиме хворих і сімейний лікар, з яким вже почали укладати відповідні угоди жителі ближніх сіл.
Присутній на зборах голова райдержадміністрації Володимир Павличук закликав не об'єднуватись заради об'єднання, ретельно вивчити це питання у форматі робочих груп, щоб потім не жаліти про поспішно прийняте рішення. Натомість заступник голови районної ради Олександр Галушка висловився категорично: час роздумів давно минув, Лисянка обманула очікування жителів цього маленького села, і їм потрібно шукати більш надійних супутників. Тим паче, що спільної територіальної межі у Писарівки з Лисянкою немає.
В результаті запальних дискусій, кількість прихильників і противників єднання з Лисянкою та Бояркою майже зрівнялась. Куди далі рухатися Писарівці, який робити вибір? Про це тут ще думають. Соломонове рішення дається нелегко.
Олександр ЩЕРБАТЮК.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Погода в Лисянці