» » Виїзний тематичний семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування Лисянського району

Виїзний тематичний семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування Лисянського району

Автор: admin 16-06-2016, 16:55


16 червня 2016 року обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів провів виїзний тематичний семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування Лисянського району; депутатів районної, сільських, селищних рад; керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів Лисянської райдержадміністрації.

Адміністративна реформа та шляхи подолання корупції – питання, які сьогодні знаходяться на особливому контролі влади та громадськості усіх рівнів – саме цій тематиці, а також ряду інших питань, що покладені на державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, був присвячений виїзний семінар.

Навчання проходило за участю керівників структурних підрозділів обласної ради, облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади області.

Учасники семінару обговорили актуальні питання взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування для вирішення регіональних проблем; реалізації адміністративної реформи в Україні; етичних засад проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування; організації бухгалтерського обліку в бюджетних установах; регулювання земельних відносин та охорони довкілля; проблем містобудування та забудови сільських населених пунктів в області; документального забезпечення діяльності органів виконавчої влади та ін.

На виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в рамках семінару проведені заняття та надані практичні рекомендації слухачам щодо проведення антикорупційних заходів в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування; запобігання й урегулювання конфлікту інтересів у діяльності державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

На переконання директора центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів ефективність семінару значною мірою залежала від тісної співпраці організаторів заходу з керівниками району – головою Лисянської районної ради Ярославом Попком та головою Лисянської райдержадміністрації Володимиром Павличуком, які забезпечили необхідні умови для якісної роботи викладачів та слухачів.

За програмою семінару більше 150 посадовців Лисянщини отримали нові професійні знання і навички, що в подальшому допоможуть їм приймати ефективні управлінські рішення на місцях.