» » Оголошення відділу культури Лисянської райдержадміністрації від 18.07.2016 року

Оголошення відділу культури Лисянської райдержадміністрації від 18.07.2016 року

Автор: admin 19-07-2016, 15:48
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» відділ культури Лисянської районної державної адміністрації оголошує добір на кандидатів від громадських організацій у сфері культури для включення їх до складу конкурсної комісії відділу культури на керівників комунальних закладів культури.

Вимоги до членів конкурсної комісії:
1. Можуть бути незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
2. Члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
3. Члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.
Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:
1. За рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
2. Має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
3. Є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування в установлені строки подає на паперових та електронних носіях:

1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета за формами, визначеними у додатку;

2) копію статуту громадської організації, завірену належним чином.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

3. Кандидатури, подані від громадської організації у сфері культури, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності закладу культури, в якому буде проводитися конкурсний добір, до участі у жеребкуванні не допускаються.

Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається.

Документи приймаються до 08 серпня 2016 року за адресою: 19301, смт. Лисянка, вул. Гетьманський шлях,1 та електронну адресу liskult@ukr.net відділу культури райдержадміністрації.


Начальник відділу культури Л.В.Заполочна