» » Семінар-нарада голів сільських та селищної рад

Семінар-нарада голів сільських та селищної рад

Автор: admin 29-07-2016, 15:48

29 липня 2016 року в адмінбудинку районної ради проведено семінар-нараду для голів сільських та селищної рад Лисянського району. Провів зібрання - голова районної ради Ярослав Попко.
На повістку зібрання були винесені та обговорені наступні питання:
- Про створення консультативних пунктів та стану виконання планових показників щодо направлення на контрактну службу. З інформацією до присутніх звернувся начальник відділу з питань цивільного захисту оборони та мобілізаційної роботи Лисянської райдержадміністрації Роман Адамович
- Щодо запобігання проявам корупції в органах місцевого самоврядування району, порядку декларування доходів, надання інформації про доходи за попередній рік, а також стосовно застосування законів щодо конфлікту інтересів при винесенні рішень в радах, присутніх проінформував виконувач обов’язків начальника Лисянського відділу Звенигородської місцевої прокуратури Лещенко Олег Борисович.

- Заступник керуючого районної ради, начальник відділ з питань організаційного, правового забезпечення , кадрової роботи та контролю Галина Козлова розповіла про наявну судову практику про вирішення в судах різних інстанцій питань щодо конфлікту інтересів та наголосила на окремі аспекти застосування на практиці окремих положень законів.
- Про Всеукраїнську асоціацію сільських та селищних рад та можливості створення районного відділення присутнім доповідала начальник управління економіки Лисянської районної державної адміністрації Лідія Марценюк
- Про розпорядження голови обласної ради від 17.05.2016 №139-р «Про проведення у 2016 році змагань «Найспортивніше село Черкащини» на призи обласної ради» доповіла керуюча справами районної ради Наталія Немчина. Вона наголосила, що з метою популяризації фізичної культури і спорту, пропаганди і стимулювання здорового способу життя серед сільського населення, селам Лисянського району необхідно долучитися до участі в цих змаганнях; повідомила, що зональні змагання з міні-футболу проводитимуться в смт Маньківка 21 серпня, а обласні фінальні змагання проводитимуться в с.Городецьке Уманського району 03 вересня 2016 року.


Про підготовку та проведення у районі заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України присутнім доповів діловод відділу документообігу та контролю РДА Віктор Книш.