Оголошення

Оголошення від 14 травня 2016 року
Лисянська районна рада повідомляє про наміри щодо надання в оренду окремого індивідуально визначеного нерухомого майна районної комунальної власності - визначеної частини приміщення адмінбудинку площею 19,5 кв.м., розміщеної за адресою: вул. Кірова, 25, в смт Лисянка.
Заяви приймаються до Лисянської районної ради до 27 травня включно.
Довідки за телефоном 6-13-99»
.


Оголошення від 18 червня 2016 року
Лисянська центральна районна лікарня оголошує про наміри передати в оренду майно районної комунальної власності, а саме: окреме індивідуальне визначене нерухоме майно — нежитлове приміщення площею 16,9 м2, що знаходиться на першому поверсі приміщення, за адресою: вул. Петровського, 51, смт Лисянка.
Стартова орендна плата становить 196 гривень 66 копійок.
Заяви приймаються з моменту опублікування оголошення протягом 10 календарних днів до Лисянської центральної районної лікарні.Оголошення від 18 червня 2016 року

Лисянська центральна районна лікарня оголошує про наміри передати в оренду майно районної комунальної власності, а саме: окреме індивідуальне визначене нерухоме майно — нежитлове приміщення площею 9,1 м2, що знаходиться на першому поверсі приміщення, за адресою: вул. Петровського, 51, смт Лисянка.
Стартова орендна плата становить 85 гривень 12 копійок.
Заяви приймаються з моменту опублікування оголошення протягом 10 календарних днів до Лисянської центральної районної лікарні.


Оголошення від 18 червня 2016 року.


Лисянська центральна районна лікарня оголошує про наміри передати в оренду майно районної комунальної власності, а саме: окреме індивідуальне визначене нерухоме майно — нежитлове приміщення площею 18,2 м2, що знаходиться на першому поверсі приміщення, за адресою: вул. Петровського, 51, смт Лисянка.
Стартова орендна плата становить 211 гривень 75 копійок.
Заяви приймаються з моменту опублікування оголошення протягом 10 календарних днів до Лисянської центральної районної лікарні.


Оголошення відділу культури Лисянської райдержадміністрації від 06 липня 2016 року

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» відділ культури Лисянської районної державної адміністрації оголошує конкурс на посади:
1. Директора районного Будинку культури;
2. Директора бібліотечних закладів району;
3. Директора Лисянського районного історичного музею імені Т.Г.Шевченка.

Вимоги до кандидатів вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою та здатність своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Особа, яка бере участь у конкурсі подає такі документи:
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
- два рекомендаційні листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми.
Документи приймаються впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 19301, смт. Лисянка, вул. Гетьманський шлях,1 та електронною адресою liskult@ukr.net відділ культури райдержадміністрації.


Оголошення Уманського міського центру з надання вторинної правової допомоги "Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань" від 14.07.2016 року

Відповідно до підпункту 2 пункту 3 та пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, з метою забезпечення доступності, а також підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань, запроваджено пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 № 200/28300, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як фронт — офісами.
Уманський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Умань, вул. Леніна, 31 тел. 3-25-33.
Оголошення відділу культури Лисянської райдержадміністрації від 18.07.2016 року

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» відділ культури Лисянської районної державної адміністрації оголошує добір на кандидатів від громадських організацій у сфері культури для включення їх до складу конкурсної комісії відділу культури на керівників комунальних закладів культури.

Вимоги до членів конкурсної комісії:
1. Можуть бути незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
2. Члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
3. Члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.
Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:
1. За рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
2. Має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
3. Є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування в установлені строки подає на паперових та електронних носіях:

1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета за формами, визначеними у додатку;

2) копію статуту громадської організації, завірену належним чином.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

3. Кандидатури, подані від громадської організації у сфері культури, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності закладу культури, в якому буде проводитися конкурсний добір, до участі у жеребкуванні не допускаються.

Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається.

Документи приймаються до 08 серпня 2016 року за адресою: 19301, смт. Лисянка, вул. Гетьманський шлях,1 та електронну адресу liskult@ukr.net відділу культури райдержадміністрації.
Начальник відділу культури Л.В.Заполочна

[
Оголошення від 06.02.2017 року

Босівськаська сільська рада проводить відбір виконавця земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку орієнтовною площею 2,2625 га для рибогосподарських потреб в адмінмежах Босівської сільської ради Лисянського району Черкаської області.
Перелік документів, які необхідно подати:
- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);
- згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);
- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
- копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;
- пропозицію про вартість виконання робіт (в тому числі, про вартість робіт із землеустрою та виготовлення паспорту водного об’єкта) з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.
Документи подаються в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На відбір виконавця земельних торгів” із зазначенням об’єкта та дати до якої подаються документи.
Переможець забезпечує підготовку лотів або фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до частини 5 статті 135 та частини 5 статті 136 Земельного кодексу України.
Переможцем визнається учасник, який запропонує найменшу вартість послуг з виконання робіт із землеустрою та виготовлення паспорту водного об’єкта.
Витрати на організацію і проведення земельних торгів, у тому числі виплата винагороди виконавцю земельних торгів, здійснюватимуться без витрачання бюджетних коштів.
Пропозиції приймаються до « 15 » березня 2017 року.
бесплатно софт портал без регистрации скачать фильмы качественные шаблоны для dle бесплатноПам’ятні та ювілейні дати
Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Квітень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Опитування

СТВОРЕННЯ ОПОРНИХ ШКІЛ("hub-schools") ЦЕ

НАМАГАННЯ СТИМУЛЮВАТИ ПОЯВУ "ТОЧОК ПРОРИВУ У МАЙБУТНЄ"
ЗАСІБ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОГО ДОСТУПУ ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ
ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ НАД СИСТЕМОЮ ОСВІТИ
ТИПОВА "ПОКАЗУХА" ТА ІМІТАЦІЯ РЕФОРМ
ЗРУЧНИЙ СПОСІБ "ВІДМИВАННЯ" ГРОШЕЙ

Погода в Лисянці